Portika logs

Portika logs

ceturtdiena, 2013. gada 4. jūlijs

Vasaras lielais darbs sācies

1. jūlijā uzsākās jumta rekonstrukcijas darbi
Šovasar Ērmaņu muižā uzsācies pats galvenais darbs, lai muižu saglābtu un lai tā priecētu mūs vēl daudzus gadu desmitus. Muižai šovasar tiks veikts nesošo konstrukciju remonts, Pirmā pasaules kara laikā nojauktā tornīša atjaunošana un jauna jumta seguma ieklāšana. Būs jumts, būs muiža! Projektēja arhitekte Kristīne Veinberga un viņai palīdzēja Juris Zviedrāns. Paldies KKF par atbalstu skiču projekta izstrādei un portika kolonnu restaurācijai. Jumtam lielu daļa finansējuma mums piešķīruši Lauku Atbalsta Dienests LEADER programma, nedaudz mūs palutināja arī Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija. Paldies visiem! Vēl gan biedrībai ļoti jācenšas, lai savāktu līdzfinansējumu un jumts patiešām līdz ziemai greznotu muižu. 

Esam jau pabeiguši skursteņu galu pārbūvēšanu. Paldies Jānim, Robertam un Raitim par rūpīgo darbu un skaistajiem skursteņiem. Paldies visiem mūsu draugiem, kas mūs finansiāli atbalstīja, lai skursteņi taptu.

Ja varat mums palīdzēt paveikt šo tik ļoti nepieciešamo darbu, mēs būsim ļoti pateicīgi. Mākslinieki nākamajos koncertos stāvēs uz līdzenas terases grīdas, nevienam vairs nedraudēs uzgāzties frontona jumts un zālē spēcīga lietus laikā nepielīs pilni spaiņi. Ziedot var biedrībai "Ērmaņu muiža" ar norādi Ērmaņu muižas jumta rekonstrukcijai. Swedbanka LV85HABA0551034630979, Reģ. Nr. LV40008162368  

Vairāk par šīs vasaras darbiem var lasīt jaunajā Ērmaņu muižas rekonstrukcijas darbu dienasgrāmatā

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru