Portika logs

Portika logs

trešdiena, 2013. gada 14. augusts

Velomūzika


Šajā vasarā uzreiz pēc līgošanas savu muzikālo piedzīvojumu uzsāka otrais Velomūzikas ceļojums.

Velomūzika ir mūziķu  Kaspara Tobja (Dzelzs Vilks), Jura Kroiča (Jauns Mēness), Kārļa Kazāka, Māra Bīmaņa un draugu grupas piedzīvojums, kura neatņemamas sastāvdaļas ir mūzika un velosipēdi. Ceļodami mūziķi iepazīstas ar īpašām vietām un vietējiem iedzīvotājiem. Mūziķu krājumā ir dziesmas, kas meklē vietas un brīžus, kad atdzīvoties klausītājos. Pagājušā gada piedzīvojumā tapušo filmu “Velomūzika”, pēc pirmizrādes LTV7, ikviens interesents var visā garumā noskatīties internetā bez atlīdzības.
"Velosipēds, daba, cilvēki un mūzika ļoti labi sader kopā- visas sastāvdaļas ļauj sajust viena otru, māca novērtēt un izbaudīt,”- stāsta pasākuma iniciators Kārlis Kazāks.
 Šogad Velomūzikas mūziķi un draugu pulciņš no Zilupes dodas iepazīt Latgali un Sēliju. Ceļojuma laikā paredzēts pabūt Vecslabadā, pie Rāznas, Daugavas lokos, Subatē, Ilūkstē un citur Latgalē un Sēlijā. 


Šo svētdien 18. augustā ceļotāji ierodas arī Ērmaņu muižā, kas atrodas tikai dažus desmitus kilometrus no Vidzemes un Latgales robežas.Velomuzikālajam piedzīvojumam visērtāk sekot speciāli izveidotā sociālā tīkla kontā: twitter.com/Velomuzika.
 “Mūs drīkst meklēt, noķert un pievienoties- klausoties kādu no mūsu spontānajām uzstāšanās reizēm mežos, pieturās, vai it visur, kur vien mums sagribēsies, vai pabraucot kopā” - stāsta braucienu idejas autors.
 

Arī šogad Velomūzikas piedzīvojums tiks iemūžināts filmā, kuru veido Edgars Lūsiņš no “1000jūdžu” komandas.
 Velomūzikas dalībnieki aicina cilvēkus pastāstīt par interesantām vietām un cilvēkiem Jums apkārt, ne tikai Latgalē, bet visur Latvijā, jo jau tagad ir skaidrs, ka Velomūzika turpināsies. Visērtāk to paveikt www.pieraksti.com, sociālajā vietā Twitter vai mājas lapā www.kazaks.lv.

Lai visiem skaista un raiba vasara!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru