Portika logs

Portika logs

otrdiena, 2020. gada 5. maijs

Sezonas 2020 atklāšana


2020. gada 16. maijā 18.00 Ērmaņu muižā notiks Sezonas 2020 atklāšanas tiešraide - koncerts

"Saruna ar Bahu" Muzicēs fantastiskie mūziķi Ieva Saliete (klavesīns) un Matīss Čudars (ģitāra). Tā būs saruna skaņās pāri laikmetiem un robežām, Baha drosmīgajiem un pārsteidzoši brīvajiem muzikālās domas izteiksmes meklējumiem ar mūslaiku cilvēka garīgajām alkām pēc pārlaicīgi skaistā un netveramā. Ievas Salietes spēlēto Baha prelūdiju un fantāziju iedvesmotas, 21. gadsimta stīginstrumentu karalienes ģitāras skaņās dzims Matīsa Čudara apceres par Bahu.

Par ziedojumiem piedāvājam ikvienam interesentam redzēt un klausīties koncerta tiešraidi no Ērmaņu muižas (ziedojuma minimālā summa 5 EUR, biedrība "Ērmaņu muiža", reģ. Nr. 40008162368, Swedbank LV85HABA0551034630979, SWIFT kods HABALV22, pieejams arī Paypal: epasts hermannshof@gmail.com). Lūgums uz e-pastu: hermannshof@gmail.com atsūtīt paziņojumu par ziedojuma veikšanu, pretī uz savu e-pastu saņemsiet tiešraides straumēšanas saiti. Tiksimies digitālajā koncertvidē!

Ja līdz 16. maijam būs mainījušies pulcēšanās nosacījumi un būs iespēja koncertu klausīties klātienē, mēs vērsim muižas durvis arī apmeklētājiem.


16. maijā virtuāli tiks atklāta Evijas Džonsones foto izstāde "Pār Dzīvo Rīgu Lauku Muižā". Izstāde muižā mājos līdz rudenim. Mēs ļoti ceram, ka vasara ļaus visiem sajusties brīvākiem un būs iespēja vērt muižas durvis, lai tuvplānā parādītu Evijas noslēpumainās melnbaltās fotogrāfijas. 16. maijā seko līdzi izstādes atklāšanai Facebook.

Koncertu atbalsta VKKF


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru